Ana Sayfa Gündem Neva Outlet AVM açılışa gün sayıyor

Neva Outlet AVM açılışa gün sayıyor

Markam AVM Yatırım Şirketleri’nin yatırımıyla yükselen Neva Outlet AVM, açılışa hazırlanıyor. İdeas Danışmanlık’ın yürüttüğü projenin, Sultangazi’de buluşma noktası olması hedefleniyor.

Sultangazi’de konumlanan Neva Outlet AVM, açılış için gün sayıyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde, yönetici kadroları ve Markam AVM Yatırım Şirketleri iş birliğince hayata geçirilen Neva Outlet AVM, Sultangazi’de buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Sultangazi, 8 yıllık bir ilçe olmasına rağmen büyüme ve gelişime en açık ilçelerden biri olarak gösteriliyor. Sultangazi ‘yaşam merkezi’ konseptli ilk AVM’si, ilçenin en gözde mekanlarından Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Sultangazi Belediyesi’nin altında konumlanıyor. Danışmanlığı İdeas Danışmanlık – Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen proje, 22 bin metre kare alan üzerine kurulu, 50 mağazası, sinema, yemek ve eğlence alanlarının da yer alacağı Neva Outlet AVM’de ayrıca 750 araç kapalı, 250 araç açık otoparkıyla Sultangazililer hizmet verecek.

Açılış 2016 Ağustos’ta

Danışmanlığı  İdeas Danışmanlık – Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen Neva Outlet AVM , kent meydanı, Sultangazi Belediye Binası, Nikah Dairesi, 870 Yataklı Üniversite Şehir Hastanesi, Çapa Diş Hekimliği Fakültesi, Sosyal Bilimler ve Sağlık Meslek Yüksek Okulu, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Cebeci Spor Kompleksi’nin yanı başında yer alıyor. Günde yaklaşık 30 bin ziyaretçisini ağırlamaya hazırlanan Neva Outlet AVM, 750 araçlık kapalı, 250 araçlık açık otoparkı ve ücretsiz vale hizmetiyle 2016 Ağustos ayının sonlarına doğru kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Neva Outlet AVM’nin güçlü lokasyonuna dikkat çeken Sibel Kardeşler, “Neva Outlet, Sultangazi’nin ilk ve tek yaşam merkezi olacak. Marketten mağazalara, kafe ve restoranlardan çocuk eğlence merkezlerinden sinemasına dek etkinlikleriyle farklı ve keyifli bir alışveriş ve yaşam imkanı sunacak” dedi. Kardeşler, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alışveriş merkezinin sadece Sultangazi’ye değil, çevre ilçelere de sosyal hayatın yanı sıra iş yaşamına hareket getirecek, esnaf,  sanatkar, iş adamlarına yeni ufuk açacak. Sultangazi’nin ilk ve tek AVM’sine imza atmamız ilçede doğrudan yapacağı katkıların yanı sıra ilçenin ekonomik olarak da gelişmesi adına çok önemli bir adımdır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz