Ana Sayfa AVM Palm City’de Model of Celebrity izdihamı

Palm City’de Model of Celebrity izdihamı

Model of Celebrity jürisi, Mersin Palm City AVM’deydi. Palm City AVM’de yüzlerce genç, Model of Celebritiy yarı finali için yarıştı.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisinin son durağı Mersin Palm City Alışveriş Merkezi’ydi. Ünlü organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi önceki gün Mersin Palm City’de yetenek avına çıktı.

Palm City AVM Müdürü Levent Özer’in de konuk jüri olarak yer aldığı elemelere ilgi büyüktü. Sabah saatlerinden itibaren AVM’de büyük bir izdiham yaşandı. Yüzlerce genç, Model of Celebrity jürisinin karşısına çıkabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. 300 kişi jüri karşısına çıktı ve yarı finale kalmak için yeteneklerini sergiledi.

Yoğun ilgi nedeniyle seçmeler 1 saat uzadı. Bütün adayları tek tek inceleyen ve jüri üyeleri yarı final için 46 kişiyi seçti. Şov dünyasına adım atmak için Mersin Palm City’deki ön elemeyi geçmeyi başaran yetenekli gençler, jüri üyelerinden tavsiyeler aldı.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, ekranda yeteneğin ve görüntünün bir bütün olduğunu söyledi. Günümüzün starlarıyla ilgili de konuşan Armağan Çağlayan, “Bazı starların altına takoz koyup oynatıyorlar” diye konuştu.

Ünlü organizatör Banu Noyan ise “Şov dünyası kaygan bir zemindir. Orada kalıcı olabilmek için mutlaka çok çalışmak ve kendini yenilemek lazım. Şans sizden yanaysa ünlü olmak kolay ama bunu sürdürebilmek için mutlaka çok çalışmak gerekir” diyerek gençlere tavsiyede bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz