Ana Sayfa AVM Fiat Aile Ağacı Standı Kent Meydanı AVM’de

Fiat Aile Ağacı Standı Kent Meydanı AVM’de

Türkiye genelinde 41 ilde görücüye çıkacak olan Fiat Aile Ağacı standı, Kent Meydanı AVM’de Bursalılar ile buluşuyor.

Tarzıyla tek ama artık yalnız değil! Büyük bir İtalyan ailesinin ferdi olan Fiat 500 Kent Meydanı AVM’de görücüye çıktı. Gücü ve tasarımıyla Crossover standartlarını alt üst eden Fiat 500X şimdi sarsıntısız vites değişimi sağlayan 9 ileri otomatik vites seçeneğiyle rakipsiz. Ağaç şeklinde tasarlanan fantastik stant, yapraklarında 4 gerçek aracı barındırıyor ve 18 Aralık 2015 – 4 Ocak 2016 tarihleri arasında Kent Meydanı AVM’de Bursalılarla buluşmayı bekliyor.

Kent Meydanı AVM’de yeni yıl alışverişleri başladı

Kent Meydanı AVM yaklaşan yeni yıla hazır. Giyimden kozmetiğe, teknolojik ürünlerden dekoratif ürünlere birçok alternatif Kent Meydanı AVM’de yeni yıl alışverişi yapanları bekliyor. 2016’ya girerken sevdiklerini ve kendilerini mutlu etmek isteyenler Kent Meydanı AVM’de bulunan yüzü aşkın mağazada ayakkabıdan parfüme, cep telefonundan mücevherata kadar birçok hediye seçeneği bulabiliyorlar.

Kent Meydanı AVM’den alışveriş yapanlar ayrıca ki! Kart’larına puanlarını işlettikleri takdirde puanlarıyla hediye kataloğundan birçok ürünü de seçebiliyorlar. Bunun yanı sıra Ki! Kartlılar 3 Ocak 2016 akşamına kadar hafta içi en çok Ki! Puan’ı topladıkları takdirde Samsung Full HD Curved Tv ve Samsung Galaxy Neo cep telefonu kazanma şansı da yakalıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz