Ana Sayfa Marka-Mağaza Fenix, Nişantaşı ve Akmerkez’den sonra Alaçatı’da

Fenix, Nişantaşı ve Akmerkez’den sonra Alaçatı’da

Özgün takı ve aksesuarları bir arada sunan konsept tasarım mağazası Fenix, Nişantaşı ve Akmerkez’in ardından Alaçatı’da da yeni bir mağaza açtı.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere ilham ve cesaret verecek hikayeler yaratan ve bir model olma hedefiyle yola çıkan Fenix, takı ve aksesuar alanındaki Türk tasarımcıların markalaşarak uluslararası mecralara doğru taşınmasını ve özgün tasarımlı koleksiyonlarla dünya çapında rekabet gücünün artmasını amaçlıyor.

Müge New York markasının kurucusu Müge Çizgenakat, Fenix adını verdiği bu konsepti, önce Nişantaşında daha sonra Alaçatı Çeşme’de mağazalar açarak hayata geçirdi. Geçtiğimiz kış Akmerkez’de de bir mağaza açan Fenix, bu yaz Alaçatı’da Hacımemişte yeni adresinde. Yaratıcılıkları ve farklı çizgileriyle öne çıkan tasarımcıların ürünlerini bir araya getiren Fenix,
sayısı 20’yi aşan Türk takı ve aksesuar tasarım markalarının arasında, başta Müge New York olmak üzere Batya Kebudi, Tohum, Herstroy, Boga, FY-Shan Galss Studio, Mehry Mu, İpek Haznedaroğlu, Lokum İstanbul, Papary, Nefes İstanbul, Serenk, Yastık by Rıfat Özbek gibi markaları bulunduruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz