Ana Sayfa İNDEKS Benetton Benetton, ‘On Canvas’ konseptli 2. mağazasını açıyor

Benetton, ‘On Canvas’ konseptli 2. mağazasını açıyor

United Colors of Benetton’un “On Canvas” konseptli 2. mağazası Cevahir AVM’de açılıyor. Benetton, On Canvas konseptli ilk mağazayı, İstinyePark’ta açmıştı.

United Colors of Benetton, yeni dekorasyon konsepti “On Canvas” ile baştan sona farklı bir atmosfere kavuşturduğu mağazalarının sayısını, İstinyePark’ın ardından Cevahir ile ikiye çıkardı. Yılda yaklaşık 1 milyon kişiyi ağırladığı Cevahir mağazasında İtalyan stiliyle yeni tasarım anlayışını bir araya getiren United Colors of Benetton, “On Canvas” konseptli dekorasyonunu 19 Ağustos’ta hizmete sunacak. 200 m2’lik alana sahip United Colors of Benetton Cevahir mağazasında; kadın, erkek ve 012 çocuk koleksiyonları bir arada sunulacak. Yeni konseptin üçüncü mağazası, Anadolu yakasındaki Palladium Alışveriş Merkezi’nde açılacak.

“On Canvas” ile ferah bir alışveriş ortamı

benetton-magaza

İtalya’nın önde gelen moda markası United Colors of Benetton’un karakterini yansıtan “On Canvas”, müşterilerine kalite, teknoloji ve duyguyu birleştiren, geliştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunuyor. United Colors of Benetton’un tarihinden gelen unsurları çağdaş anlayışıyla birleştiren “On Canvas” mağazaları, özgün dizaynı ve modern mimarisiyle beğeni topluyor. Mağaza tasarımında kullanılan hareketli kanvas paneller koleksiyonu ve renkleri vurgularken, ferah bir alışveriş mekânı da yaratıyor. Mağazanın bir diğer önemli elementi olarak dikkat çeken tezgâhlar, sezon, koleksiyon ve renk fark etmeksizin tüm giysileri öne çıkarıyor. Yalın tasarımlı tezgâhlar, gelenekselin ve yeninin uyumunu ifade ederken, koleksiyon değişimleri için sonsuz çözümler sunuyor.

United Colors of Benetton’dan yeni koleksiyon: “Clothes for Humans”

Kıyafetlerin önemli ve duygusal bir yere sahip olduğu insan hayatında, her sabah seçilen giysiler, günün devamındaki duygu ve düşüncelerin nasıl olacağını da belirliyor. United Colors of Benetton’un 2016 Sonbahar sezonunda ilk kez mağazalarda yer alacak “Clothes for Humans” koleksiyonu, bu felsefeden hareketle, insanların kendilerini en iyi şekilde yansıtabilecekleri üç seri sunuyor. İş yaşantısı ve özel anlar için Dress Up, günün her vaktinde rahatlığı ön planda tutanlar için Dress Down ve sportif bir yaşam sürdürenler için Dress to Move, yenilenen mağazalarda moda severleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz