Ana Sayfa Gündem Under Armour Türkiye’den 6 mağaza birden

Under Armour Türkiye’den 6 mağaza birden

Global performans spor giyim markası Under Armour, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ederek, sektör standartlarına meydan okuyan ürünlerini 6 yeni mağaza ile Türkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde açtığı İstanbul Akasya AVM, İstinye Park AVM ve İzmir Point Bornova AVM’deki mağazalarının ardından, 2016 Ekim ayının ortasına kadar İstanbul ve Ankara’da toplam 6 mağaza açarak Türkiye yatırımını büyütüyor. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor.

Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, üst düzey teknolojiyle üretilen ürünlerini Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. Under Armour, 2016 Ekim ayının ortasına kadar İstanbul’da Zorlu AVM, Kanyon AVM ve ViaPort mağazalarını; Ankara’da ise Kent Park AVM, Armada AVM ve Next Level AVM mağazalarını açarak mağaza sayısını 9’a çıkarıyor.

Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.

Her sene 10 mağaza

Under Armour Uluslararası Yeni Pazarlar Kıdemli Yöneticisi Carlos Maza, “Doğuş Perakende Grubu’nun ortaklığında Türkiye’deki varlığımızı genişletmeyi planlıyoruz. Bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan Türkiye’de olup, burada sporcuların gücüne güç katmak. Buradaki sporcuları yeni tasarlanmış sporcu giysileriyle güçlendireceğiz” dedi.

under-armour-aydin-kanatli
Under Armour Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı

Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde 2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Under Armour Türkiye olarak müşterilerimize benzersiz ürünler ve farklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız” diye konuştu.
Doğuş Perakende Grubu ortaklığında Türkiye’ye gelen marka, hızlı büyüyerek Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor. Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz