Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Artstone Ankara’da yeni showroom açtı

Artstone Ankara’da yeni showroom açtı

Artstone, geçtiğimiz ay Ankara Gaziosmanpaşa’da açtığı showroom’uyla marka algısını kuvvetlendirmeyi ve başkentli yapı profesyonellerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor. 

Duvar kaplama sektöründe yenilikçi, çağdaş ve öncü ürünlerin temsilcilerinden Artstone, mimari projelere, alışveriş merkezlerine, yönetim binalarına, ofislere, konutlara ve daha birçok bina türlerine hizmet eden özel ürünlerini, yeni showroomuyla Ankara’daki mimarlık ofislerinin, proje satın almacılarının ve son kullanıcıların beğenisine sunuyor. Mekân ziyaretçilere, özel renk alternatifleri ve doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap dokularıyla doğadan ilham alan duvar ve tavan tasarımları ile mekânlarda yaşanmışlık ve doğal ortam hissi yaratan yeni Karoart serisini rahatça inceleme imkânı sunuyor.

Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi’nde yer alan 200 metrekareik alana yayılı Artstone Ankara Showroom’u mimarların ve malzeme seçen profesyonel ve son kullanıcıların buluşma yeri olmayı hedefliyor. Özel teşhir üniteleri ve mekânda uygulanmış haliyle ürünleri en doğru şekilde temsil eden showroom teknik bilgi ve dokümanların da edinilebileceği bir kütüphane niteliğinde. Malzeme konusunda teknik ve tasarımsal açıdan donanımlı temsil merkezlerinin önemini vurgulamak isteyen Artstone, özellikle malzemeyi görselleştirmek adına Türkiye’nin en önemli çekim noktalarından biri olan Ankara’da da benzer bir yenilikçi anlayışla bir merkez daha oluşturdu. Bu zamana kadar Ankara’daki pek çok projeye İstanbul’dan hizmet veren Artstone oluşturduğu bu merkezle çözüm ortaklarına daha yakın olmayı hedefliyor.

artstone-1

Türkiye’nin her yerindeki müşterilerinin beklentilerini ve memnuniyetlerini sağlamayı hedeflediklerini belirten Artstone Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Naç, “Tasarım konusunda firmamızın gerek ürün gamında, gerekse de kurumsal yapısında ön plana aldığı ürün ve mekân algısını İstanbul Balmumcu’dan sonra Ankara Gaziosmanpaşa’daki yeni showroomumuzda da ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Fiziksel mekanların pazarlama argümanlarımızı güçlendirdiğinin, hatta web gibi online kanalları da büyük ölçüde desteklediğinin önemini vurgulamak istiyoruz. Kullanıcımızla en sıcak temasın da yine ürüne dokunularak içselleştirilen ürün temsil mekanlarında kurulduğuna inanıyoruz. Bütün başkentli yapı profesyonelleriyle yeni merkezimizde çeşitli buluşmalarda bir araya gelmek için hazırız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz