Ana Sayfa Gündem Fakir, yeni konseptiyle Marmara Forum’da

Fakir, yeni konseptiyle Marmara Forum’da

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, Marmara Forum AVM mağazasını yeniledi.

Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, Marmara Forum AVM’de bulunan mağazasını konsept mağazaya çevirerek, yeni yerindeki mağazasında ürün gamının en iyi örneklerini tüketicilerle buluşturdu. Fakir’in kurumsal renkleri ve logosunun kullanıldığı dış cephe tasarımı, mağazanın bütününü vitrine taşıyor.

Yeni konsept mağazalar oluşumunun önümüzdeki yıllarda devam edeceğini belirten Fakir Pazarlama Müdürü Esra Türköz, “Yeni yıla girerken sıkı ve titiz çalışmalar sonucunda, Marmara Forum AVM mağazamızı yeni yüzüyle, karşısında bulunan daha geniş bir mağazaya taşıyarak tüketicilerle buluşturduk. Mağazalarımızı 2017’de konsept olarak yenilemeye devam edeceğiz. Özellikle kurumsal renklerimizin hakim olduğu ve insanların ürünlerimizi dokunarak, yakından inceleyerek alabileceği mağazalar oluşturmayı hedefliyoruz. Kullandığımız aydınlatma sistemleriyle de ürünlerimizin renklerini ve çizgilerini vurgulayarak, görsel bir şölen yaratıyoruz. Bizi tercih edenlere Fakir Hausgeräte olarak nesillerdir en iyisini sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz” dedi.

Fakir Hausgeräte’nin geniş ürün gamında yer alan mutfak grubu, elektrikli süpürgeler, ütüler, kişisel bakım kategorilerinin öne çıkan ürünleri Fakir Marmara Forum Konsept Mağazası’nda elektrikli ev aletleri tutkunlarını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz