Ana Sayfa AVM Erasta AVM’ye Ebebek geldi

Erasta AVM’ye Ebebek geldi

Antalya’daki ilk mağazasını tüketicilerle buluşturan Ebebek, Erasta AVM’de açıldı.

150’yi aşkın marka ve 36 bin çeşit anne-bebek ürünü ile bir milyondan fazla müşteriye hitap eden Ebebek Antalya’daki ilk AVM mağazasını Erasta Antalya’da açtı. Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’da Ekim ortasından itibaren hizmet vermeye başlayan ebebek, sunduğu zengin ürün seçenekleri ve uzman bilgisi ile bebeklerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında buluşturuyor. 1999 yılında kurulan ebebek, “bebekoloji” felsefesi ile ilk günden bu yana satış odaklı değil “ürün rehberliğine” odaklı “aile dostluğu” anlayışını benimseyen bir marka.

Bir bebeğin ihtiyaçlarını karşılayan anneler, babalar, amcalar, teyzeler, büyükanneler ve büyükbabaları, “bebeveyn” olarak tanımlayan ebebek; Antalya’da açılan ilk AVM mağazası ile şimdi de Antalyalı ebeveynlerin vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyor.
Bauhaus, Bimeks, YKM, H&M ve daha birçok markasıyla seçkin bir alışveriş imkânı sunan Erasta Antalya’da açılan ebebek mağazası alışveriş merkezinin -1. katında 800 metrekarelik alanda hizmet veriyor. Açtığı yeni mağazasıyla 57’inci mağazasına ulaşan Ebebek’te bebek bezinden mamaya, oyuncaktan bebek arabasına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Ürünlerin yanı sıra sunduğu danışmanlık ve çözümlerle bebek alışverişi yapmayı aileler için keyifli hale getiren mağaza, bebek sahibi olmayı eşsiz bir deneyime dönüştürüyor.

Antalya’nın çocuk dostu AVM’si
Erasta Antalya, alışveriş merkezi içinde bulunan çocuk kulübünün çeşitli zamanlarda düzenlediği çocukların yaratıcılıklarını geliştiren ve onları çeşitli sanat dallarına yönlendiren aktivitelerle minik ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Erasta Antalya, açılan ebebek mağazası ve çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler sayesinde çocuklu ailelerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile farklılaşan Erasta Antalya, bölgenin en popüler sosyal alanları arasında yer alıyor. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına farklı bir soluk getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz