Ana Sayfa Gündem Endülüs Park AVM kapılarını açtı

Endülüs Park AVM kapılarını açtı

Bursa’nın ilk üstü açık alışveriş merkezi Endülüs Park AVM kapılarını açtı. Endülüs Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Endülüs Park, 101 mağazayı çatısı altında bulunduruyor.

Endülüs Park AVM, Bursa-Mudanya yolu üzerinde hizmet vermeye başladı. Alışveriş merkezi ve rezidansı ile prestijli markaları çatısı altında toplayan Endülüs Park AVM, şık restoran ve kafeleri ile müşterilerine sosyal imkanlar sunuyor. 101 mağazanın yer aldığı üstü açık alışveriş merkezi, Mudanya ve şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta. Endülüs Park AVM, 101 mağazanın yanı sıra spor, oyun, eğlence alanları, kafe ve restoranlar ziyaretçilerine sunuyor.

Endülüs Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, 248 adet rezidans ve AVM’yi bir arada bulunduran Endülüs Park, kapanabilir çatı sistemine de sahip. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde konumlandırılan AVM, bünyesinde bulundurduğu akıllı binalarda sesli komut sistemiyle dairelerin yönetimi yapılabiliyor.

Açılışı alışveriş merkezinin girişindeki dev kurdeleyi keserek gerçekleştiren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Bursalılar sağlıktan spora ve sosyal alanlara kadar ne istiyorlarsa Nilüfer’e gelsinler. Nilüfer önde ve lider bir ilçe” dedi.

Açılışın ardından belediye başkanı ve alışveriş merkezi kurucuları mağazaları gezerek çalışanlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz