Ana Sayfa AVM Neomarin AVM’de kitap şenliği

Neomarin AVM’de kitap şenliği

Neomarin Alışveriş Merkezi, özel bir etkinliğe imza atıyor. 13-22 Mayıs tarihleri arasında 14 seçkin yayınevinin katılımı ile gerçekleşecek Kitap Şenliği’nde kitapseverler sevdikleri yazarlarla bir araya gelme fırsatı yakalayacaklar.

Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi, 13 Mayıs – 22 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği “Neomarin 1. Kitap Şenliği” ile ilçede bir ilki gerçekleştirecek. 14 farklı yayın evinin katılımı ile gerçekleşecek kitap şenliğinde çocuk, gençlik, eğitim, yetişkin ve hobi kitapları okuyucularla buluşacak.

Fuar süresince okuyucular tarafından ilgiyle takip edilen, Meltem Yılmazkaya, Sevin Okyay, İhsan Eliaçık’ın yanı sıra birçok seçkin isim alışveriş merkezinde sevenleri ile buluşacak ve kitaplarını imzalayacak. Şenlik süresince önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza atacak olan Neomarin AVM, içeriye yerleştireceği kitap kumbarasında okurlar tarafından bağışlanacak kitaplarla, Pendik ilçesine bağlı köy okullarına kütüphane yapılmasını sağlayacak.

Neomarin 1. Kitap Şenliği, 13 Mayıs – 22 Mayıs saat 10.00 – 22.00 saatleri arasında, alışveriş merkezinin 1. katında ziyaret edilebilir.

Kitap Şenliği’ne katılan yayınevleri; Yapı Kredi Yayınları, İş Kültür Yayınları, Redhouse Yayınları, Can Yayınları, Nemesis Yayınları, Epsilon Yayınları, Tudem Yayınları, National Yayınları, Doğan Egmont Yayınları, Alakarga Yayınları, Mylos Yayınları, Labirent Yayınları, Pul Biber Dergisi, 221B Dergisi.

Neomarin AVM Kitap Şenliği İmza Günleri

14 Mayıs Cumartesi Saat 14.00
Celil Oker
Sevin Okyay
Erol Üyepazarcı

19 Mayıs, Perşembe Saat 15.00
İhsan Eliaçık

22 Mayıs, Pazar Saat 14.00
Meltem Yılmazkaya
Sevin Okyay
Altay Öktem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz