Ana Sayfa İNDEKS Ecco Ecco’dan sinemaseverlere sürpriz

Ecco’dan sinemaseverlere sürpriz

Danimarkalı Ecco hızla zincirindeki mağaza sayısını artırırken farklı pazarlama aktiviteleriyle de dikkat çekiyor. Ecco, Kanyon AVM’deki “Ali Baba ve 7 Cüceler”i izleyen sinemaseverlere sürpriz yaptı.

Danimarkalı dünyaca ünlü ayakkabı markası Ecco, İstanbul’daki mağaza sayısını hızla artırırken farklı pazarlama etkinlikleriyle de dikkat çekiyor. Marka, geçtiğimiz yıl başlattığı ve şanslı sinema izleyicilerine Ecco ayakkabıları ve ürünlerinin hediye edildiği Lucky Seat uygulamasına bu yıl da devam etti.

Kanyon AVM’de Ali Baba ve 7 Cüceler filminin gösterimi öncesi bir salon Lucky Seat uygulamasına hazır hale getirildi ve gizli bir hazırlıkla sinema koltuklarının altı Ecco kutularıyla donatıldı. Daha sonra filmde Cem Yılmaz’ın kayınbiraderi İlber rolünü üstlenen Çetin Altay seyircilerin karşısına çıkarak onlara Ecco sürprizini hatırlattı. Koltuklarının altında dünyaca ünlü Ecco ayakkabılarının kendilerine hediye olarak konulduğunu gören 6 izleyici salondan ayrı bir mutlulukla ayrıldılar. Ayrıca 292 kişilik salonda tüm koltuklarının altında Ecco mağazalarından gidip alabilecekleri hediyelerinin yanı sıra yüzde 20 indirim çeki bulan Cem Yılmaz hayranları güzel bir filmin ardından ayrı bir mutlulukla salondan ayrıldılar.

Ecco’nun “İnsan” odaklı bir marka olduğunu dile getiren Ecco Genel Müdürü Deniz Necati Erda, “Ürünlerimiz çok özellikli ve rahatlığı sadelikle, sağlamlık kalite ve şıklıkla birleştiriyor. Ama bunu sadece söylemeniz yetmiyor, tüketicilere dokunmanız onlara bir şekilde ürünlerinizle buluşturmanız gerekiyor. Sinema salonları bu anlamda iyi bir buluşma noktası. Lucky Seat uygulamamız büyük beğeni kazandığı için bu yıl da tekrarlama kararı aldık ve tüketicilerimizden olumlu dönüşler almaya devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz