Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM Doremusic Akbatı AVM’de açıldı

Doremusic Akbatı AVM’de açıldı

Doremusic, şimdi de Akbatı AVM’deki yeni mağazasıyla müzikseverleri ağırlıyor. 750 metrekare büyüklüğündeki yepyeni lokasyonda, doremusic’in distribütörü olduğu 120’den fazla seçkin enstrüman markasına ulaşmak mümkün oluyor.

Türkiye’de müzik enstrümanları sektörünün lideri Doremusic, Akbatı AVM’deki yeni mağazasını açtı. Yaklaşık 750 metrekare büyüklüğündeki yeni lokasyon, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Esenyurt ve Halkalı bölgesinin en kapsamlı müzik mağazası olarak hizmet vermeye başladı.

Yeni mağazada Doremusic’in distribütörü olduğu 120’den fazla seçkin enstrüman markasına ulaşmanın yanı sıra, özel olarak tasarlanmış odalarda bu enstrümanları deneyimlemek de mümkün. Usta sanatçılarla workshoplar ve çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği mağazanın, amatör ve profesyonel müzisyenler için bir buluşma mekanı haline gelmesi de planlanıyor.

Kusursuz hizmet ile herkes için müzik
Doremusic alanında uzman satış görevlilerinin desteğiyle, 25 yıldır Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm müzisyenleri kendi seviyelerine, bütçelerine ve tarzlarına uygun enstrümanlarla buluşturuyor. Sorunsuz teknik servis ve garanti süreçleriyle, müziğin müşterileri için hiç susmamasını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz