Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Cushman & Wakefield Türkiye’ye birincilik ödülü

Cushman & Wakefield Türkiye’ye birincilik ödülü

Dünyanın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden biri olan Euromoney, her yıl düzenlediği gayrimenkul anketinin 2016 kazananlarını açıkladı. Uluslararası pek çok firmanın derecelendirildiği ankette Cushman & Wakefield Türkiye “Aracılık/ Kiralama” kategorisinde birinci olurken, üç farklı dalda derece alarak büyük bir başarıya imza attı.

Bu yıl 12. kez gerçekleştirilen Euromoney Real Estate Awards 2016, bir kez daha gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçti. Bir jüri ya da panelden bağımsız, sadece müşteri ve sektör çalışanlarının oylarıyla tamamlanan anket, tüm dünyada önemli ve prestijli bir değerlendirme olarak kabul ediliyor. Anketin bir çok kategorisinde farklı bölge ve ülkelerde liderliğe oturan Cushman & Wakefield, Türkiye ofisi ile de bu önemli ankette ”Aracılık/Kiralama” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin geniş katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonucunu değerlendiren Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden şunları söyledi:

“Bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Aracılık, Kiralama kategorisinde aldığımız birinciliğin yanında Danışmanlık, Değerleme ve Araştırma kategorilerinde aldığımız dereceler de en iyi hizmeti sunma amacıyla çıktığımız yolda yaptığımız çalışmaların gurur verici bir göstergesi. Çalışmalarımızı aynı titizlikle sürdürüp, sektöre katma değer yaratmaya ve pazardaki konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.”

Euromoney Gayrimenkul Anketi 2016’da Cushman & Wakefield Orta ve Doğu Avrupa’da Aracılık/Kiralama ve Değerleme kategorilerinde en yüksek oyu alırken, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan’ın ise En İyi Danışmanı seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz