Ana Sayfa Yiyecek-İçecek McDonald’s’larda kitap şenliği

McDonald’s’larda kitap şenliği

Birbirinden eğlenceli kitaplar McDonald’s Happy Meal menülerinde çocukları bekliyor

Çocukların vazgeçilmez menüsü McDonald’s Happy Meal, şimdi de birbirinden keyifli çocuk kitapları hediye ediyor. Çocukların en sadık dostu kitaplar, McDonald’s restoranlarında miniklerle buluşuyor. 7 Ekim Cuma gününden itibaren McDonald’s Happy Meal menüsü ile birlikte, çocuklara bilgi dolu ve eğlenceli tam 8 tane çocuk kitabı hediye ediyor.

Çocuklar, yaşam boyu unutamayacakları hikayelerin kahramanları olan Peter Pan ve Pinokyo’nun hikayeleri ile hem eğlenip hem de düşünecekler. Ayrıca minik ziyaretçiler küçük oyunlarla dolu olan ‘Tembel Şirin Nerede’ ve ‘Geceleri Dünya’ kitapları ile dikkatlerini daha da geliştirebilecekler. Üç boyutlu gözlük yardımıyla ‘Derinliklerdeki Hazineler’ kitabında okyanusu, ‘Hayvanlar’ kitabıyla da hayvanlar alemini keşfedecek olan minikler, ‘Timmy’nin Doğum Günü Macerası’ ve ‘Nesli Tükenmiş Hayvanları Keşfet’ kitapları ile de bolca eğlenecekler.

McDonald’s’ın bir diğer güzel haberi ise Happy Meal’ların şimdi 6,95TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor olması. Artık çocuklar sevdikleri kitapları ve lezzetine doyamadıkları Happy Meal menülerine daha düşük bir fiyatla kavuşabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz