Ana Sayfa AVM Çocuklar Trump AVM’de ‘Eldiven Bebek’ tasarlayacak

Çocuklar Trump AVM’de ‘Eldiven Bebek’ tasarlayacak

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Eldiven Bebek” tasarlayacaklar. 12 Kasım Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde”, 13 Kasım Pazar günü ise ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Eldiven Bebek” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.

12 Kasım Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’, 13 Kasım Pazar günü ise ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Eldiven Bebek Tasarlama Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, saçından yüz ifadesine kadar seçimlerini yaparak istedikleri renklerde kendi eldiven bebeklerini tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Eldiven Bebek Tasarlama Atölyesi”nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz