Ana Sayfa AVM Çocuklar Maltepe Park AVM’de eğlenerek öğrenecek

Çocuklar Maltepe Park AVM’de eğlenerek öğrenecek

Çocuklara üretmenin hazzını deneyimleme fırsatı sunan yeni nesil çocuk atölyeleri Temmuz ayı sonuna kadar Maltepe Park’ta.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, yaz aylarında küçük ziyaretçilerini unutmuyor. Okulların kapanmasıyla, şehirde kalan çocuklara yaratıcı atölyeler aracılığıyla hem kendilerini geliştirme hem de eğlenme imkanı sunuyor. 11-29 Temmuz tarihleri arasında hafta içi, 12.00-17.00 arasında ‘Maker Çocuk’ işbirliği ile düzenlenecek olan yaz kampında; 7-10 yaş grubu için motor becerilerini geliştirme, temel fizik kurallarını uygulamalı olarak öğrenme imkanı sunan ‘Labirentten Kaçan Bilye’ atölyesi, 11-14 yaş grubundaki çocuklara için ise kilit mekanizma mantığını anlayacakları ‘Şifreli Silindir’ atölyesi gerçekleşecek.

Çocuklar, becerilerini geliştirdikleri bu atölyelerde ürettikleri oyuncaklara da sahip olacaklar. Maltepe Park AVM, foodcourt alanında kurulan sahnede gerçekleşecek atölyelere katılım için tek koşul 100 TL ve üzeri alışverişten sonra danışmaya kayıt yaptırmak.

Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi; merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu, zengin marka karması, teras alanları, yemek alanı ve renkli etkinlikleri ile Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası, bir yaşam merkezi olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz