Ana Sayfa İNDEKS Flo FLO, Kazakistan’da 5. mağazasını açtı

FLO, Kazakistan’da 5. mağazasını açtı

Türkiye’nin yanı sıra, yurt dışında da mağaza sayısını arttırarak global marka olma yolunda hızla ilerleyen FLO, Kazakistan’da beşinci mağazasını Karaganda City Mall’da açtı.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yurt dışında da yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Kazakistan’daki beşinci mağazasını Karaganda City Mall’da açan FLO, 450 metrekarelik bir alanda yüzlerce çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

Kazakistan’da, beşinci mağazasıyla global pazardaki devamlılığını sürdüren FLO, önümüzdeki yıllarda hem mağaza sayısını arttırmayı hem de Türkiye’den sonra dünya genelinde de sektöründe lider konuma erişmeyi hedefliyor. Koleksiyonunda tüm yaş gruplarına ve geniş bir beğeni kitlesine hitap eden ürünler bulunduran FLO, ürün çeşitliliği ve uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ile sadece Türkiye’de değil, yakın coğrafyada ve Avrupa’da da güçlü bir marka olarak kaliteyi uygun fiyatlara sunmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyor.

Mağaza açılışları sürecek

Teknolojik altyapı ve tedarik zincirlerini yeniden düzenleyen FLO, lojistik altyapı ve doğru pazar hamleleriyle hedeflerine ulaşma, müşteri beklentileri ile çevreye duyarlı kaliteli ürünlerin geliştirilmesini göz önünde bulunduruyor. Mağazalarında yüzlerce modeli bir arada sunan FLO, orta ve uzun vadede farklı ülkelerde mağaza açmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz