Ana Sayfa İNDEKS Civil Civil’in yanan mağazası yeniden hizmette

Civil’in yanan mağazası yeniden hizmette

Türkiye genelinde franchising olmaksızın kendi şubeleriyle hizmet veren Civil, İstanbul Cevizli’de yanan mağazasını tekrar hizmete açtı.

Civil, İstanbul Cevizli’de yanan mağazasını tekrar hizmete açtı. 7 bin ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil bin 200 metrekarelik alanda 20 personeliyle hizmet verecek. Mağazanın açılışında; palyaço ve animasyon gösterileri, hediye dağıtımı ve yüz boyama etkinlikleri yer aldı. Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü gösteri adamı Cengiz Çimen, Civil mağazasının açılışında sürpriz hediyeleri ve şovları ile katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Yıldıran’ın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde Yıldıran; “Cevizli mağazamız Kartal, Maltepe, Pendik, Bostancı, Başıbüyük gibi çok geniş bir bölgeye hitap edecek. Sizlerin huzurunda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Cevizli’ye taşınan Civil mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Civil 20 yıldır çocukları giydiriyor

İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kurulan Civil Çocuk Giyim, kısa zamanda 53 mağazaya ulaştı. Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; e-ticaret mağazasıyla da Türkiye’nin her yerine ulaşıyor. Kendi ürünlerinin yanında üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 650 markaya ait yaklaşık 32 bin modeli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Civil mağazaları, hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile başlayan portföy, çocukların 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz