Ana Sayfa AVM Model of Celebrity’nin şampiyonları seçildi

Model of Celebrity’nin şampiyonları seçildi

Koreograf Banu Noyan, İletişim Danışmanı Özgür Aras ve tasarımcı Hakan Akkaya’nın podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla Türkiye’nin bir çok bölgesinde yer alan alışveriş merkezlerinde seçmeler yaparak yetenekli gençleri keşif ettikleri yarışma Model Of Celebrity Türkiye’nin beklenen büyük finali önceki akşam yapıldı.

Jüri üyelerinin, aylarca Türkiye’nin 4 bir yanını dolaşarak oyunculuk ve modellik yeteneklerini sergileyen binlerce genç arasından seçtikleri 14 Bay – 15 Bayan aday, Model of Celebrity Türkiye yarışmasının Büyük Finali’nde ünlü isimlerden oluşan jürinin karşısına çıktı.Çiğdem Tunç, Gökay Kalaycıoğlu ve Şenol İpek’in sunumlarını yaptığı yarışmanın koreografisi ise Akif Örük tarafından hazırlandı.

25 Şubat 2016 Perşembe akşamı, WOW Convention Center’da gerçekleştirilen Model Of Celebrity Türkiye yarışmasının jürisinde Koreograf Uğurkan Erez, Organizatör Ahmet San, Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut, TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, Sanatçı Nükhet Duru, Yönetmen Hamdi Alkan, WOW Convention Center Genel Koordinatörü Ziya Cihan, Yaratıcı Etkinlikler Derneği Başkanı Yavuz Özdel, Tasarımcı Şinasi Günaydın, Jadore Yönetim Kurulu Başkanı Nezahat Kayışkan, Cast Ajansı Sahibi Berkant Zincidi, Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan ve İletişim Danışmanı Özgür Aras yer aldı.

Bu muhteşem jürinin karşısına çıkmak için 22 Şubat 2016 Pazartesi günü WOW Convention Center’da kampa giren gençler dans- yürüyüş eğitimi alarak saç-makyaj ve yarışma giysileriyle styling hazırlıkları yapılarak yarışmaya hazırlandı.

Final günü jüri karşısına çıkan 14 erkek ve 15 kız yarışmacı arasında yapılan zorlu seçimde bayanlarda yarışmaya Eskişehir’den katılan Tuğçe Çelik, erkeklerde ise Bursa’dan katılan Emre Berber 1. oldu. Birinciler ödüllerini Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Özgür Aras ve Nükhet Duru’nun elinden aldılar.
Yarışmanın ikincileri, bayanlarda İstanbul’dan Ayşegül Şen, erkeklerde Bursa’dan Seyfur Said’e ödüllerini Sevim Emre ve Hamdi Alkan verdi.

Model of Celebrity üçüncüleri bayanlarda İstanbul’dan Öykü Varlı, erkeklerde İstanbul’dan Barış Doruk’a ise ödüllerini Uğurkan Erez ve Mehmet Turgut takdim etti.

Jüri Özel Ödülü’nün sahipleri bayanlarda İstanbul’dan Elif Sözen, erkeklerde Osmaniye’den Veli Orçan ödüllerini Armağan Çağlayan ve Ahmet San’ın elinden aldı.

Basın Özel Ödülü’ne ise bayanlarda Bursa’dan Büşra Kapancıgil, erkeklerde Adana’dan Mert Şimşek Yılmaz layık görüldü ve ödülleri Oya Aydoğan, Salih Keçeci ve Bircan İpek tarafından kendilerine verildi.

Yarışmada sahne alan Suadiye, Aysun Kocatepe ve Burak Kut şarkılarıyla konukları coşturdu. Genç şarkıcı Suadiye’nin dans şovu izleyenlerden tam not aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz