Ana Sayfa Gündem Çilek Bulgaristan’da

Çilek Bulgaristan’da

Çilek Bulgaristan’da ilk mağazasının kapılarını açtı.  Bebek, çocuk  ve genç odası kategorisinde tasarladığı tematik ürünleriyle yurt içi ve yurt dışında her yaşın sevgisini kazanan Çilek, Bulgaristan’daki ilk mağazasını Varna’da hizmete soktu.

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt  içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda mağaza açan Çilek, son mağaza açılışını Ralitza Mobilya ile Bulgaristan’da gerçekleştirdi. Bulgaristan’ın en gözde şehirleri arasında yer alan Varna’da ilk mağazasını açan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarını Bulgar çocuklar ile buluşturdu.

Hedef: 2023’te 1.100 Çilek mağazası
Kurulduğu günden bu yana ihracat ve tasarım odaklı olarak büyüyen Çilek, özgün tasarımlarını farklı coğrafyalardaki çocuklara ulaştırmaya devam ediyor. Türkiye’yi “genç odası” kavramıyla tanıştıran marka, halen üretiminin yaklaşık yüzde 50’sini ihraç ediyor. Önümüzdeki dönemde yurt dışındaki yatırımlarına devam edecek olan Çilek, özellikle Endonezya, Yeni Zelanda, Özbekistan, İngiltere, Amerika, Tanzanya, Kenya ve Çin gibi ülkelere gidip, mevcut ülkelerde de mağaza sayılarını artırarak 2023 hedefi olan yurt dışında 1.100 mağazaya ulaşma yolunda çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz