Ana Sayfa AVM FunLab, Kent Meydanı AVM’de

FunLab, Kent Meydanı AVM’de

FunLab, Kent Meydanı AVM’de açıldı. FunLab Eğlence Dünyası, Bursalı çocukları eğlendirecek.

FunLab Eğlence Dünyası Bursa Kent Meydanı AVM’de +1 Yeme-İçme Katı’nda çocuklarla buluşuyor. FunLab sayesinde çocuklar ve gençler özel tasarlanan softplay alanının yanı sıra, video – simülasyon oyunları, spor oyunları ve ödüllü oyunlarla eğlenceye doyacaklar. Dilerseniz aile boyu da keyif ve eğlence dolu vakit geçirebileceğiniz FunLab’de heyecan, neşe ve coşku hiç bitmeyecek.

İstanbul’un en prestijli noktalarında, Eskişehir ve Bursa da dahil toplam 5 şubede ve yaklaşık 30 bin metrekare kapalı alana sahip olan FunLab, yılda 10 milyon kişiyi eğlence ile buluşturuyor.
İstanbul Şişli’deki tesisiyle, Avrupa’nın en büyük temalı kapalı alan eğlence kompleksi unvanına sahip olan FunLabler’de eğlence kesintisiz devam ediyor.
Avrupa’da ve Türkiye’de ilk; çok boyutlu interaktif tünel ve ünitelerin yanı sıra lisanslı dünya kahramanlarıyla tema parklar, gerçeğinden farksız video ve simulasyon oyunları, minikler için eğlen-öğren atölyeleri, parti odası, aile boyu eğlenebileceğiniz takım oyunları, ödül kazandıran oyunlar FunLab Eğlence Dünyası’nda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz