Ana Sayfa AVM 41 milyonuncu müşteriye sürpriz

41 milyonuncu müşteriye sürpriz

Samsun Piazza AVM, 41 milyonuncu ziyaretçisine sürpriz bir karşılama hazırladı. AVM yetkilileri tarafından konfetiler ve volkanlar ile karşılanan çift, büyük şaşkınlık yaşadı.

Samsun Piazza AVM, 41 milyonuncu ziyaretçisini şaşırttı. Konfetiler ve volkanlarla karşılanan 41 milyonuncu çift, hediyeler kazandı. Piazza AVM girişine kırmızı halı sererek 41 milyonuncu ziyaretçisini bekleyen yetkililer, Hande Çalışkan ve Hasan Akgün çiftinin giriş yapmasıyla birlikte kutlamalara başladı.

Piazza AVM Müdürü N. Ufuk Toydemir tarafından kendisine Samsun Anemon Hotels’de rüya gibi bir konaklama, Bali terapisi – sauna keyfi ve romantik bir akşam yemeği hediye edilen Hande Çalışkan’ın yaşadığı şaşkınlık gözlerinden okunuyordu.

41 milyonuncu ziyaretçi olmanın gururunu yaşayan Hande Çalışkan “Çok şaşırdım ve çok sevindim. Samsunlu değilim fakat alışveriş için hep Piazza’ya gelirim. Yakın zamanda düğünümüz olacak, Samsuna gelin geliyorum. Düğün alışverişi için geldiğimiz Piazza’da bir anda bu sürprizle karşılaşmamız ve kazandığımız hediyeler en güzel düğün hediyesi oldu bize. Piazza yönetimine çok teşekkür ederiz” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Klasik AVM anlayışının dışında farklı bir yönetim ve hizmet anlayışı benimseyen ve bu çerçevede ziyaretçilerine çeşitli organizasyonlar ve kazandıran kampanyalar düzenleyen Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Samsun’da alışverişten ve yaşamdan keyif alanların buluşma noktası oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz