Ana Sayfa AVM Capacity, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda rengarenk

Capacity, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda rengarenk

7’den 70’e her kesime hitap eden etkinlikler ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladığı kutlama programıyla ziyaretçilerine rengarenk balonların başrol oyuncusu olduğu bir bayram havası yaşatacak. 29-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kutlamalar kapsamında düzenlenecek Balon Süsleme etkinliğine katılan ziyaretçiler, kendi elleriyle biribirinden renkli balonlar yaparak adeta renk cümbüşü yaratırken, balon ustaları tarafından düzenlenecek Balon Show ile bayramın coşkusunu yaşayacaklar. Capacity’de bayrama özel olarak tüm ziyaretçilere Türk Bayrağı hediye edilirken, bu anlamlı güne özel yapılacak trio dinletileri de kutlamaların bir parçası olacak.

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, bayramlar ve çok özel günlere yönelik hazırladığı etkinliklerle ziyaretçilerinin beğenisini kazanmayı sürüdürüyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şerefine 29-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek etkinliklerde, başta çocuklar olmak üzere tüm ziyaretçiler bayramın anlam ve önemine işaret eden atölye çalışmaları ve gösteriler ile bayramın coşkusunu doyasıya yaşayacaklar.

Kutlamalara Balon Süsleme Atölyesinde kendi balonlarını hazırlayarak başlayan ziyaretçiler, balon ustaları tarafından düzenlenecek Balon Show ile sihirli bir dünyanın keşfine çıkacaklar. Showun en güzel sihirli balonları ise çocukların bayram hediyesi olurken, tüm ziyaretçilere bayrama özel Türk Bayrağı hediye edilecek. Gerçekleştirilecek trio dinletileri ise bayramın sesi olarak bu anlamlı günü şenlendirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz