Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de Melisa Uzunarslan ‘Keman Şov’

Palladium Ataşehir’de Melisa Uzunarslan ‘Keman Şov’

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak, son zamanlarda adından sıkça söz edilen, Teoman konserlerinde kemanıyla yaptığı şov ile de dikkatleri çeken keman virtüözü, besteci, yorumcu, söz yazarı Melisa Uzunarslan’ı ağırlıyor.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Melisa Uzunarslan’ı ağırlıyor. Pek çok sanatçıyla çalışan, son dönemde Teoman konserlerinde yaptığı keman şov ile dikkatleri çeken Melisa Uzunarslan, bayrama özel hazırlanan ‘keman şov’u ile yine kemanını konuşturacak.

10 yaşından beri keman çalan, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarı Keman Bölümü’nü birincilikle bitiren, Borusan Filarmoni Orkestrası daimi üyesi olan müzisyen, çıkardığı single ile, sesiyle de dikkat çekti. Bir çok ünlü sanatçıyla yaptığı çalışmalarla daha çok konuşulacağa benzeyen keman virtüözü, besteci, yorumcu, söz yazarı Melisa Uzunarslan, kaliteden ödün vermeden, Klasik Müzik ile popüler müziği bir arada götürüyor.
Melisa Uzunarslan Keman Şov, 29 Ekim Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında, Palladium Ataşehir’de yer alan 1. Kat Köprü alanında izlenebilecek. Dansçı performanslarıyla bütünleşen bayrama özel hazırlanan şov ücretsiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz