Ana Sayfa Marka-Mağaza Çağla Şıkel TeknoSA’da çocuklarla buluştu

Çağla Şıkel TeknoSA’da çocuklarla buluştu

TeknoSA, Disney Pixar’ın merakla beklenen son filmi Arabalar 3’ün 16 Haziran’daki vizyonu öncesinde ‘Arabalar’ın heyecanlı dünyasıyla buluşmak isteyen çocuklar için, Akasya mağazasında ekranların sevilen yüzü Çağla Şıkel’in ev sahipliğinde yarışmalar ve sürprizlerle dolu bir etkinlik gerçekleştirdi.

Disney Collection ile sihirli bir dünyanın kapılarını aralayan, tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, Disney Pixar’ın merakla beklenen son filmi Arabalar 3’ün 16 Haziran’daki vizyonu öncesinde çok özel bir etkinliğe imza attı. Ekranların sevilen yüzü Çağla Şıkel’in ev sahipliğinde TeknoSA Akasya mağazasında gerçekleşen etkinlikte çocuklar, düzenlenen yarışmaların ve sürprizlerin tadını çıkardılar. Ayrıca, TeknoSA Disney Collection alanlarında Arabalar 3 filminin plaj ürünlerinden oyuncaklarına, kırtasiye ürünlerinden tekstile kadar yepyeni ürünleriyle buluştular.

Çağla Şıkel ile heyecanlı yarış

3 Haziran günü gerçekleşen etkinliğe özel olarak TeknoSA Akasya mağazasına kurulan pistte, Arabalar 3 filminin oyuncakları ile heyecanlı bir yarış düzenlendi. Çağla Şıkel ile birlikte gerçekleşen yarış renkli görüntülere sahne oldu. Arabalar 3 filminin dünyasında gönüllerince eğlenen çocuklar, sürpriz hediyelerin de sahibi oldular.

16 Haziran’da seyirci ile buluşacak olan Arabalar 3 filminde efsanevi Şimşek McQueen, Piston Kupası’na katılan yeni nesil yarışçı Jackson Storm ile karşılaşıyor. Arabalar 3 filminin birbirinden renkli ürünleri Türkiye’nin 31 ilindeki 70 TeknoSA mağazasında ve teknosa.com’da çocuklar ve aileleriyle buluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz