Ana Sayfa AVM Bursa’da İlyas Yalçıntaş’a büyük ilgi

Bursa’da İlyas Yalçıntaş’a büyük ilgi

Pop müziğin yıldızı İlyas Yalçıntaş, Bursalılarla Carrefour AVM’de bir araya geldi. Bursalıların büyük ilgi gösterdiği İlyas Yalçıntaş, Bursa Carrefour AVM’de mini bir konser de verdi.

İncir ve İçimdeki Duman şarkıları dinlenme rekoru kıran İlyas Yalçıntaş, imza günlerine soluksuz devam ediyor. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve mini konserde sevenleriyle buluşan İlyas Yalçıntaş, 11 Şubat tarihinde Bursalı hayranlarıyla buluştu.

İlyas Yalçıntaş’ın, Bursa Carrefour AVM’de düzenlenen imza günü büyük bir izdihama sahne oldu. 7’den 70’e İlyas Yalçıntaş hayranları sabahın erken saatlerinden itibaren AVM önünde kuyruk oluşturdu.

Bursa Carrefour AVM’yi hınca hınç dolduran İlyas Yalçıntaş sevenler, genç yıldızı alkış yağmuruna tuttu. Yılın en çok dinlenen şarkılarına imza atan İlyas Yalçıntaş, soruları da içtenlikle yanıtladı. Artık müzik dünyasının sosyal medya üzerindeki beğenilerle döndüğünü söyleyen İlyas Yalçıntaş, “90’lardaki starlar başkaydı. Mesela müzik dünyasına bir Tarkan daha gelmez” dedi.
X Factor yarışmasında seslendirdiği şarkıyla adını duyuran İlyas Yalçıntaş, “Müzik yarışmalarına katılanlar o anda ünlü oluyorlar. Yarışma bittikten sonra yok oluyorlar. Ben gittiğim yarışmada kendimle yarıştım. Çok çalıştım ve çalışmaya da devam ediyorum” diye konuştu.

Sevenlerine en zaman en iyi şarkıları yapmak için uğraştığını söyleyen Yalçıntaş, “Beni dinleyen, seven de var, beğenmeyin sesimi bayık bulan da var” itirafında bulundu. Özellikle genç kız hayranlarından büyük ilgi gören ve öpücük yağmuruna tutulan Yalçıntaş, bol bol imza dağıtıp selfie yaptı. Bursa Carrefour AVM Müdürü Ahmet Sert de İlyas Yalçıntaş ve organizasyon ekibine teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz