Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet El emeği özel eserler Adana Optimum’da sergilendi

El emeği özel eserler Adana Optimum’da sergilendi

Adana’nın Seyhan İlçe Belediyesi’ne bağlı meslek edindirme merkezi SEYMER’e devam eden kursiyerlerin 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı birbirinden özel hediyelikler, Optimum AVM’de sergilendi.

İki gün boyunca Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi kursiyerlerini ağırlayan Optimum AVM, kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Doğal hediyelik sabunlardan ev dekorasyon ürünlerine, resimlerden süs eşyalarına kadar onlarca eserin sergilendiği etkinlikte, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hediyelikler büyük ilgi gördü. Sergiyi gezenlerin tek tek incelediği eserlerden bazıları, ziyaretçilere hediye edildi. Çocukları da unutmayan SEYMER kursiyerleri, balon ve küçük hediyeler dağıtarak onları da sevindirdi.

Sergiyi ziyaret eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın eşi Nuray Karalar, kursiyerlere ürünlerini tanıtma fırsatı veren Optimum AVM yönetimine teşekkür etti. Karalar, “Kursiyerlerimizin el emeği göz nuru ürünlerini bu sergide bir kez daha görme fırsatı bulduk. Herkesin eline sağlık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz