Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner, AHL Park AVM’de Çorumlularla buluştu

Boyner, AHL Park AVM’de Çorumlularla buluştu

Boyner, yeni mağazasını Çorum’da AHL Park AVM’de açtı. 2 bin 100 metrekarelik alanıyla hizmet verecen Boyner, mağazalaşma hızını sürdürecek.

Ürün ve marka zenginliğiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2017 yılının yedinci, Çorum’daki ilk mağazasını AHL Park AVM’de açtı. Çorum’a yeni bir heyecan getiren, Çorum’un ilk büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan AHL Park AVM’de, Boyner, müşterilerine 2 bin 100 metkerarelik alanıyla hizmet verecek.

Güçlü markaları, restoran zincirleri ve eğlence merkezleri ile kısa sürede Çorum dışında çevre illerin de buluşma noktası olan Çorum AHL Park’ta açılan Boyner mağazasında, kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı ve kozmetik kategorilerine ait yerli ve yabancı birçok marka yer alıyor.

Güvenilir ve kaliteli ürün çeşitliliği ile vazgeçilmez destinasyonlar arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran Boyner, yüksek servis kalitesi ile de müşterilerine konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz