Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te dev kar küresi

Outlet Center İzmit’te dev kar küresi

Outlet Center İzmit AVM, sosyal medya hesaplarında farklı bir paylaşım için kar küresinde fotoğraf geçirmek isteyen herkesi bekliyor.

Her kar küresinin hikâyesi farklıdır. Genelde büyümek istemeyen bir çocuğu anlatır. Kar kürelerini, en çok yeni yıl yaklaştığında görmeye başlarız. Onlar bize yeni bir başlangıç umudunu anlatmaya çalışılar. Herkesin eskiden kalma en az bir kar küresi vardır. Onlar sizin çocukluğunuza ve mutluluklarınıza şahit olmuştur.

Outlet Center İzmit’te herkesi kış aylarının vazgeçilmez hediyesi kar küresinin içine davet ediyoruz. 9 Aralık 2017 Cumartesi gününden itibaren 30 gün boyunca, 4m çapında dev kar küresi ile eğlenceli anlar yakalanacak.

7 Ocak 2017 Pazar günü akşamına kadar, Outlet Center İzmit’te kurulacak dev kar küresi özellikle sosyal medyada eğlenceli fotoğraflar paylaşmayı sevenlerin ilgi odağı olacak.

Dev kar küresinin yanı sıra, bubble makinasından çıkan bol baloncuklar da çocukları sevindirecek.

İlgili tarihler dâhilinde bulunan hafta sonu günlerde, kar küresinin içinde, yetkili kişiye çektirilen fotoğraf müşterilere hediye edilecek. Eğlenceli, bir o kadar da keyifli kar küresi çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

Hatıra fotoğrafı çekilerek 2018 yılını unutulmaz kılacağınız dev kar küresi, 09 Aralık 2017 – 07 Ocak 2018 tarihleri arasında Outlet Center İzmit’te olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz