Ana Sayfa İNDEKS Baydöner Baydöner’in yeni şubesi Axis AVM’de

Baydöner’in yeni şubesi Axis AVM’de

Baydöner, İstanbul Eyüp Axis AVM’de açtığı şubesiyle döner severler ile buluşuyor.

Türkiye’nin en yaygın döner restoran zincirlerinden olan Baydöner, açtığı yeni restoranlar ile büyümesini sürdürmeye devam ediyor. Baydöner, 18 Mayıs tarihinde İstanbul Eyüp’te bulunan Axis AVM’de İstanbul’daki 25’inci şubesini açtı. Toplamda 72 kişi kapasiteli olan Axis şubesinin kapalı alanının yanı sıra, 28 kişilik terası da mevcut.

Baydöner CEO’su Bülent Polat, “Şu anda Baydöner İskender olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebilmekten ötürü çok mutluyuz. Çok kısa bir zaman içerisinde 106 şubeye ulaştık. 5 yıl içinde de hedefimiz 300 mağazaya ulaşmak. Zengin Türk mutfağının özellikle Avrupa’da tanıtılması bizler için oldukça önemli. Yurtdışı yatırımlarımız da önümüzdeki 5 senelik plan dahilinde ivme kazanacak. Biz Baydöner olarak, dönerin Avrupa’daki itibarını artırmak için çalışacağız”  şeklinde konuştu.

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen restoran zinciri, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz