Ana Sayfa Gündem AVM eğlence alanlarının yıldızları aranıyor

AVM eğlence alanlarının yıldızları aranıyor

ATRAX, fuar kapsamında organize ettiği “Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri” ile sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan törende, alışveriş merkezleri “En Başarılı AVM Eğlence Alanı”, “En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi” ve “En Başarılı Etkinlik” kategorileri altında ödüllendirilecek.

Alışveriş merkezleri içerdikleri eğlence alanları ile farklılaşıp markalaşırken, şehir sakinlerinin yaşam kalitesini ve refahını arttırıyor, ekonomik ve sosyal anlamda önemli katkılar sağlıyor. Bu yaşam merkezlerinin daha fazla ziyaretçi ağırlaması ve müşteri bağlılığı oluşturmasında sunduğu eğlence alanları ve etkinlikleri belirleyici bir faktör oluşturuyor. Son yıllarda açılışı yapılmış AVM’ler deki büyük ve kapsamlı eğlence alanları bunun en büyük ispatı. Mall of İstanbul’da yer alan Moipark ve yeni açılan Tuzla Marina içerisindeki ViaSea bunun en önemli örneklerinin başında geliyor. “Eğlence ve perakendeyi bir arada buluşturan konsept” günden güne daha fazla ilgi çekiyor. AVM’ler bu konseptle ön plana çıkmaya çalışırken Uluslararası düzeyde gerçekleşen ATRAX, tüm dünyada sektördeki en son yenilikleri, teknoloji, yeni ürün ve projeleri, hizmetleri AVM’ler ile buluşturuyor.

ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenen ve Türkiye eğlence – rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması olan “Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri”nin başvuruları 1 Temmuz 2015 itibariyle başladı. Modern hayatın yeni yaşam alanları olan Alışveriş Merkezleri de Shining Star Awards’da değerlendiriliyor. “En Başarılı AVM Eğlence Alanı” kategorisinde çocuk eğlenme alanları, yetişkin eğlence üniteleri, özel aktivite alanları faaliyette olan alışveriş merkezleri başvuru yapabiliyor. “En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi” kategorisinde AVM içerisinde yer alan ve belli bir teması bulunan içeriğinde çocuk eğlenme alanları, yetişkin eğlence üniteleri, özel aktivite alanları yer alan tesisler başvurabiliyor. “En Başarılı Etkinlik” kategorisinde ise AVM, gösteri merkezleri, TV, oteller, açık hava sahneleri ve parklarda sahnelenen başarılı etkinlikler (çocuk gösterisi, dans gösterisi, animasyonlar, yetenek Showları, akrobasi gösterileri) başvuru yapabiliyor.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan ödül töreninde, 2014 yılında; En Başarılı AVM Eğlence Alanı kategorisinde Viaport, En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi kategorisinde Kidzania ödüle layık görülürken, “En Başarılı Etkinlik” kategorisinde jüri ödüllendirme yapmamıştır. ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenecek yarışma için adaylar www.eglenceodulleri.com adresinden başvurularını online olarak gerçekleştirebilecekler. Tüm AVM’ler ve etkinlik firmaları eğlence alanlarının ve gösterilerinin başarısını taçlandırmak üzere Shining Star Awards – Eğlence Ödüllerine davet ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz