Ana Sayfa Marka-Mağaza 3 kentte 3 yeni mağaza

3 kentte 3 yeni mağaza

Tepe Home, Antalya, Samsun ve Bodrum olmak üzere 3 kentte 3 yeni mağaza açarak dekorasyon severlerin hizmetine açıyor.

Mobilya ve dekorasyon mağazacılığının lider zincir markası Tepe Home, bayilik kanalıyla büyümeye devam ediyor. Tepe Home, Ağustos ayı içerisinde Samsun, Antalya ve Bodrum’da açacağı 3 yeni mağazayı tüketicisiyle buluşturuyor.

Toplam 4 bin 400 metrekare satış alanına sahip olan Samsun, Antalya ve Bodrum’da açılacak yeni mağazaların konsepti; kolay ve hızlı alışverişi destekleyen, hayat tarzınızı evinize yansıtmanıza olanak sağlayacak “lifestyle mağazacılık” anlayışı çerçevesinde dekore edildi ve evinizin tüm ihtiyacını tek bir alandan karşılayabileceğiniz şekilde geniş ürün gamı oluşturuldu.

Aykut+COSKAN2015 yılı sonuna kadar 3 yeni mağaza ile toplam mağaza sayısını 35’in üzerine çıkarmayı hedeflediğini belirten ve İzmir’de ikinci, Ankara’da üçüncü mağazalarının sözleşmelerinin de imzalandığını ekleyen Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan, “2016 yılının özellikle ithal mobilyaya gelen yüksek vergi yükü sebebiyle yerli mobilya üreticilerinin yılı olacağını, bunun büyük bir fırsat olduğunu belirtmek isterim. Bu sebeple 46 yıllık geçmişi ile tüketicinin güvenini kazanmış ve birçok evde küçük veya büyük bir ürünü olan Tepe Home, her geçen gün genişleyen bayii ağı ve mağazalarıyla yurdumuzun farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaya devam edecektir. Yeni yönetim anlayışı ve tasarıma önem veren yapısıyla 2016 yılının mobilya sektöründe parlayan yıldızı Tepe Home olacaktır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz