Ana Sayfa AVM Aşk, Kanyon’da

Aşk, Kanyon’da

Aşk rüzgârları Şubat ayında Kanyon’da esecek. Romantizm, müzik ve eğlence dolu etkinliklerle Kanyon misafirleri 14 Şubat’ı keyifle karşılayacak.

Her zaman hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Kanyon, sevgi dolu bir ay için sizi bekliyor. En romantik, en içten konserler ve söyleşiler Kanyon misafirleri ile bir araya gelecek.

Kanyon, Aşk Kanyon’da etkinliği ile sizi sürprizlerle buluşturacak. Etkinlik alanında konumlandırılan, kilitli dolapların yer alacağı dev kalbin içinde sürpriz hediyeler misafirleri karşılayacak.

5-14 Şubat tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar aşkın anahtarını alma şansı yakalarken, seçilen her anahtar için Kanyon, misafirleri adına Toplum Gönüllüleri Vakfı’na 5 TL bağışlayacak. Sevginin en çok konuşulduğu bu özel ayda herkes yardım etmenin de huzurunu yaşayacak.

Bir hafta boyunca aşk Kanyon sokaklarında
Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan program ile aşka dair söyleşiler, akustik konserler ve çiftlerin eğlenceli bir gün geçirmesi için hazırlanan Monopoly turnuvaları Kanyon İgloo’da misafirlerini karşılayacak.

6 Şubat, Salı akşamı saat 19.00’da Kanyon Igloo Akustik Konserleri’nde sevilen sanatçı şarkılarını söylerken, 7 Şubat, Çarşamba saat 16.00’da Metin Hara “Aşkın İstilası” söyleşisiyle karşınızda olacak. Sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak gösteren Hara “Kalbinin derinliklerinde hayalini kurduğun bambaşka bir dünyanın yol haritası” dediği Aşkın İstilası’nı anlatmanın yanı sıra soruları da cevaplayacak. Metin Hara’nın ardından saat 19.00’da başlayacak Volkan Önol şarkılarıyla aşk dolu bir akşam devam edecek.

Kanyon Igloo’nun 8 Şubat, Perşembe günü saat 18.00’de ise önemli bir konuğu daha olacak. Aret Vartanyan, aşkı, ilişkileri, kadın ve erkeği farklı disiplinler ve perspektiflerden ele alarak hazırladığı söyleşiyle Kanyon misafirlerine güzel bir akşam yaşatacak.

Şubat ayında Sevgililer Günü için hazırlanmış özel bir programla misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Kanyon’da 9 Şubat, Cuma akşamı Selin Sümbültepe, 10 Şubat akşamı da Al York en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Etkinlikler ücretsizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz