Ana Sayfa İNDEKS 41 Burda AVM 41 Burda AVM 2 yılda 13 milyon kişiyi ağırladı

41 Burda AVM 2 yılda 13 milyon kişiyi ağırladı

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, 41 Burda AVM, 2. yılını kutluyor. 2 yıl önce kapılarını açan 41 Burda AVM, 13 milyon kişiyi ağırladı. 41 Burda AVM Müdürü Atilla Akay, “Bizim olmazsa olmazlarımız, hem AVM ziyaretçilerimizin hem de markalarımızın memnuniyeti” diyor. Akay, 41 Burda AVM’nin 2 yılda yaklaşık 13 milyon ziyaretçiyi ağırladıklarını belirtiyor.

Röportaj, AVMDergi.com

41 Burda AVM, 2 yıldır ziyaretçilerini ağırlıyor. Bu süreci sizden dinleyebilir miyiz, 2 yılda neler değişti, nasıl geçti?
AVM ziyaretçilerini sadece alışveriş yapanlar olarak sınırlandırmamak gerekir. AVM’ler alışverişin yanı sıra sosyalleşmek, eğlenmek için tercih ediliyor. 41 Burda AVM de şehrin sosyal buluşma ve çekim noktası haline geldi. Ziyaretçilerimiz yeme-içme, alışveriş yapma, keyifli vakit geçirme, buluşma gibi tüm ihtiyaçlarını AVM’lerimizde karşılayabiliyorlar. Böylece farklı ihtiyaçlarını aynı alanda karşılayabilen ziyaretçilerimiz vakitlerini daha verimli geçirebiliyorlar.

Peki, yıldönümü etkinlikleri kapsamında neler yaşandı 41 Burda AVM’de? Hangi etkinlikler, organizasyonlar ile ziyaretçilerinizi karşıladınız?
41 Burda AVM’de ziyaretçilerimizle birlikte 2. yılımızı birbirinden eğlenceli ve keyifli etkinliklerle kutladık. Ziyaretçilerimizi 2. yılımıza özel olarak sevilen şarkıları ile müzik dünyasına damga vuran Edis konseri ile buluşturduk. Ayrıca 21 Ocak 2018 tarihinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 1000 ziyaretçilerimize 50 TL’lik alışveriş çeki hediye ederek alışverişin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunduk.

Hedef kitlenizi kimler oluşturuyor. Ziyaretçi sayınızı öğrenebilir miyiz?
41 Burda AVM’de açılışından bugüne yani 2 yılda yaklaşık 13 milyon ziyaretçi ağırladık.

Özellikle hangi alanlarda iddialısınız? Yarattığınız algıyı destekleyecek, geliştirecek çalışmalarda en çok neye önem veriyorsunuz?
Bir AVM’nin başarılı olması için hem ziyaretçi hem kiracının mutlu olması önem kazanıyor. Mağazaların ve ziyaretçilerin beklentilerini doğru analiz edip doğru çözümler sunabilmek, dengeleri doğru kurmak çok önemli. Halkın ihtiyaç ve beklentilerine uygun markalar, etkinlikler ve yeniliklerle 41 Burda AVM’yi şehrin çekim noktası olarak konumlandırılması doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı tüm iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi mutlu edecek planlamalar ile ilerletiyor, araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Örneğin; mescidin büyüklüğü ile ilgili taleplere ikinci bir mescid açarak, zeminle ilgili şikayetlere tüm zeminleri yenilemeye başlayarak cevap verdik. Ayrıca açıldığımız günden bu güne gördüğümüz ilgi, kampanya ya da etkinliklere katılım, ziyaretçi sayısı açısından değerlendirdiğimizde de doğru adımlar attığımızı söyleyebilirim.

41 Burda AVM’de yenileme çalışmaları başladı

Markalar, bir AVM için önemli bir referans. Marka karmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?
Az önce de belirttiğim gibi mağazaların ve ziyaretçilerin beklentilerini doğru analiz ederek doğru çözümler sunmak bir AVM için çok önemli. Biz de 41 Burda AVM olarak halk tarafından ihtiyaç duyulan, talep gören ve ilgi çekebilecek markaları getirmeye çaba gösteriyoruz. Yeni mağaza kiralamalarında ziyaretçilerimizden aldığımız dönüşleri ve talepleri dikkate alıyoruz. 41 Burda AVM olarak ziyaretçilerimizle iş ortaklarımızı doğru noktada buluşturmaya dikkat ediyoruz.

Açılışı üzerinden henüz 2 yıl geçmesine karşın bazı renovasyon çalışmalarına gideceksiniz, çalışmalar hakkında sizden bilgi alabilir miyiz?
Ziyaretçilerimize daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zemin ve yemek alanında başlattığımız renovasyonu yaz aylarının başında bitirmeyi hedefliyoruz.

41 Burda AVM’de etkinlikler tam gaz

41 Burda AVM, pek çok etkinliğe de ev sahipliği yaptı. En çok hangi etkinlikler ilgi çekiyor? Yaptığınız etkinlikler hakkında bilgi verir misiniz?
Ziyaretçilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiriyor ve zenginleştiriyoruz. Güvenli ve keyifli alışverişin yanı sıra birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarımız, farklı pek çok etkinliklerimiz, konserlerimiz ve kampanyalarımız ziyaretçilerimiz tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Bu yıl ziyaretçileriniz AVM’de neler görecek, etkinlik takviminiz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Ziyaretçilerimize her yeni günde yeni, kaliteli hizmet ve etkinlikler sunmak üzere, yola çıkıyoruz. Özel günlerimiz için etkinlik takvimimizi aylar öncesinden planlıyoruz. Yeni yıl, sömestr tatili, sevgililer günü, anneler günü, bayramlar gibi bu çok özel günlerin yanı sıra ziyaretçilerimizin hafta sonlarını daha da keyifli ve eğlenceli hale getirebilmek için, Masterpiece ve benzeri etkinlikler, atölyeler hazırlıyoruz.

41 Burda AVM’nin ‘olmazsa olmazları’nı sizden dinleyebilir miyiz?
Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edecek bu şehre yakışır etkinlikler ve projelerle ziyaretçilerimizi ağırlamayı sürdüreceğiz. Olmazsa olmazlarımız hem AVM ziyaretçilerimizin hem de marklarımızın memnuniyeti. Sürekli yenilenerek en kaliteli hizmeti sunmak yönetim anlayışımızın en temel ilkelerindendir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz