Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark’ta bu kez anneler yarışıyor

ArenaPark’ta bu kez anneler yarışıyor

Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü’nde ilginç bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor.ArenaPark’ta bulunan mağazalardan 50 lira ve üzeri alışveriş yapan herkes Yüzük Yarışması’na katılabiliyor. Yarışmanın kazananlarını ise mutlu edecek küçük ev aletleri ve kişisel bakım malzemeleri bekliyor.

Ziyaretçilerine eğlence ve alışveriş keyfini bir arada sunan ArenaPark, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği yarışmayla anneler gününü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.
ArenaPark’ta annelerin yarışacağı etkinlik Şans Yüzüğü adını taşıyor. Şans Yüzüğü yarışmasına katılmak için ArenaPark’ta bulunan mağazalardan aynı gün içinde 50 lira ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Oyunu başarıyla bitiren yarışmacılara hediye kutusundan bir zarf seçme hakkı tanınıyor.

Yarışmayı kazananlar Beko’dan küçük ev aletleri ve kişisel bakım malzemelerine sahip olabilecek. Mutfak robotundan, el blendırına, saç maşasından, el süpürgesine birbirinden farklı pek çok hediye anneleri bekliyor. İki gün sürecek olan etkinlik 7-8 Mayıs tarihlerinde 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Eğlenceli alışverişin adresi
İstanbul’un Avrupa yakasında eğlenceli alışverişin adresi olan ArenaPark’ta, ulusal ve uluslararası markaların ürünlerini sunan 100 mağaza bulunuyor. ArenaPark, Küçükçekmece Atakent’te yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz