Ana Sayfa AVM Antakyalı çocuklar Primemall’de eğleniyor

Antakyalı çocuklar Primemall’de eğleniyor

Primemall Antakya, yediden yetmişe herkese hitap eden ayrıcalıklarıyla ziyaretçilerini sevindirmeye devam ediyor. Primemall Antakya, her hafta sonu birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla çocukların da gönlünü kazanıyor.

Kurulduğu günden bu yana düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla Antakya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olmayı başaran Primemall Antakya, minik ziyaretçilerini de unutmuyor. Her hafta sonu 14.00 ve 16.00’da saatlerinde alışveriş merkezi içerisinde yer alan çocuk kulübünde çocuklarla bir araya gelen Primemall Antakya, farklı aktiviteleriyle çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Primemall Antakya çocukların hem eğlenmesini hem de farklı atölye çalışmaları ile yeteneklerini keşfetmesine yardımcı oluyor.

Kasım ayında minik ziyaretçileriyle tişört boyama, çiçek atölyesi, kelebek yapımı, yıldız yapımı, çiçek ekme gibi birçok atölye çalışması gerçekleştiren Primemall Antakya, her hafta sonu birbirinden eğlenceli sürpriz aktiviteler ile çocukların yüzünü güldürmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz