Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Anneler Günü’nde geri sayım

Anneler Günü’nde geri sayım

Dünyanın en fedakar ve en değerli varlıkları olan annelere özel kutlamalar için geri sayım başladı. Optimum, Piazza ve Kozzy alışveriş merkezleri, 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’nü konser, atölye ve kampanyalarla karşılıyor. İzmir Optimum’da Hadise, Ankara Optimum’da Derya Uluğ, İstanbul Kozzy’de ise Suzan Kardeş annelere özel müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyorlar. Anneler Günü hediyelerini seçmek için Optimum, Kozzy ve Piazza’yı tercih edenler, dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla ulaşmanın yanı sıra özel gün kampanyaları ve etkinlikleri ile alışveriş keyfini taçlandırıyor.

İstanbul Kozzy, 13 Mayıs Cumartesi günü 14.30’da ziyaretçilerini Balkan şarkılarının güzel yorumcusu Suzan Kardeş ile buluşturuyor. Sevilen şarkılarını Kozzy ziyaretçileri için seslendirecek sanatçının repertuvarında; Türk Sanat Müziği ve Türkçe sözlü popüler şarkılar dışında Boşnakça, Arnavutça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça ve Roman şarkılar bulunuyor. Sanatçı konser sonrasında, hayranlarıyla söyleşi gerçekleştirip fotoğraf çektirecek. 8-12 Mayıs tarihleri arasında Kozzy’den 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Anneler Günü’ne özel hediyeler kazanacaklar.

İzmir Optimum, Anneler Günü’ne özel Hadise konseri ile coşkuyu doruklara çıkacak. Ünlü şarkıcının mini konser ve imza günü etkinliği 14 Mayıs Pazar günü 16.00’da gerçekleşecek. Güzel popçu İzmirli hayranlarıyla birlikte şarkısını söyleyip sonrasında sevenleriyle fotoğraf çektirecek.

Ankara Optimum, 14 Mayıs Pazar günü 15.30’da Derya Uluğ mini konser ve imza günü etkinliği ile Anneler Günü’nü kutlayacak. Okyanus şarkısıyla müzik listelerini zorlayan güzel şarkıcı sevenleri ile birlikte şarkılarını seslendirecek. Etkinlik sonrasında hayranlarıyla birlikte fotoğraf çektirerek imza dağıtacak müzisyen, anneler ve çocukları için eğlenceli bir konsere imza atacak. 8-12 Mayıs tarihleri arasında Ankara Optimum’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, ev aksesuarları, kişisel bakım ürünleri, cilt ürünleri vb. hediyelerden birini kazanacaklar.

İstanbul Optimum’dan 8- 12 Mayıs tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışveriş yapanları, seçili mağazalardan 25 TL değerinde hediye çeki fırsatı bekliyor.

Adana Optimum, 13-14 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilerini Anneler Günü’ne özel Makyaj Günleri etkinliği ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Samsun, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezleri, alışveriş yapanlara sürpriz hediyeler ve kampanyalar sunuyor. Samsun ve Şanlıurfa Piazza’dan 8-12 Mayıs tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ev aksesuarları, kişisel bakım ürünleri ve cilt ürünlerinden birini kazanabilecekler.

Kahramanmaraş Piazza’da, 13 Mayıs’ta saat 14.00 ve 15.00’da anne ve çocuklara özel Teraryum Atölyesi gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra, 8-12 Mayıs tarihleri arasında 100TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçileri, annelere özel hediyeler ve hediye çekleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz