Ana Sayfa İNDEKS AnkaGrup Lojistik AnkaGrup Lojistik, 5 AVM’yi daha portföyüne kattı

AnkaGrup Lojistik, 5 AVM’yi daha portföyüne kattı

AVM içi lojistik hizmetlerini titizlikle yürüten AnkaGrup Lojistik, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. AnkaGrup Lojistik, 5 AVM’yi daha portföyüne kattı.

AVM içi lojistik hizmetlerini başarıyla sürdüren AnkaGrup Lojistik, portföyüne son olarak Eskişehir Vega Outlet, Metroport AVM ve Ankara Antares AVM, Olivium Outlet AVM ve Ankara Vega AVM Subayevleri’ni de ekledi.

Kaliteli hizmeti minimum maliyetlerle sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını dile getiren AnkaGrup Lojistik Genel Müdürü Kamuran Zorba, “AVM içi lojistik hizmetlerimizle her geçen gün portföyümüzü genişletiyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz hizmet ağımızı büyütüyoruz” dedi. Zorba, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çalışmalarımızdaki titizlik, iş ortaklarımıza en iyi hizmet verebilmek kalitesiyle sağlam iş çıkartmak temel prensibimiz. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen uzman kadrosuyla firmaların taşıma, lojistik taleplerine cevap veriyoruz. Faaliyette bulunduğumuz AVM içi lojistik hizmetlerinde maliyetlerimizi minimum seviyeye indirerek sektörümüzde öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz