Ana Sayfa İNDEKS AnkaGrup Lojistik AnkaGrup Lojistik hizmet ağını genişletiyor

AnkaGrup Lojistik hizmet ağını genişletiyor

AVM içi lojistik hizmetlerini başarıyla yürüten AnkaGrup Lojistik, portföyüne yeni AVM’ler ekledi. AnkaGrup Lojistik Genel Müdürü Kamuran Anka, 2023 yılında 8 önemli AVM ile çalışmaya başladıklarını dile getirerek hedeflerini anlattı.

2023 yılının ilk yarısında önemli AVM’ler ile anlaşmalarınız oldu. Yeni iş birliklerinizden bahseder misiniz?
2023 yılı ilk yarısında hedeflerimizi gerçekleştirdik. 2023 yılı ilk yarısında Trump AVM, Neomarin AVM, Capacity AVM, Trabzon Forum AVM, Ceylan Karavil AVM, Primemall Gaziantep AVM, Primemall İskenderun AVM ve Yalova Vega AVM olmak üzere 8 alışveriş merkezini portföyümüze ekledik. AnkaGrup Lojistik olarak kaliteli ve etkili hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz. Kullanmış olduğumuz dijital sistemler ve güçlü ekibimizle müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Müşterilerinizin sizi seçmelerindeki en önemli unsur nedir, sektörünüzde sizi rakiplerinizden ayıran özellikleriniz ve sektördeki farklılıklarınız nelerdir?
Müşterilerimizin birinci önceliği kaliteli hizmet almaktır. Kaliteli hizmet prensiplerinden ödün vermeden çalışan firmamız ve güçlü referanslarımız sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmayız. Rakiplerimizden farklı olarak dijital dönüşüme hızlıca uyum sağlayarak tüm lojistik süreçlerini dijital olarak yönetiyoruz. Bu sayede B2B olarak lojistik süreçlerinin kontrolünü sağlıyoruz. Hizmet sektöründe faaliyet göstermenin zorluklarını, müşteri ilişkilerine önem veren hızlı aksiyon alan güçlü bir ekip ile aşıyoruz.

“Lojistik ağımızı genişletiyoruz”Önümüzdeki dönem yatırımlarınızdan bahseder misiniz, uzun vadede ne tür çalışmalarınız olacak?

2023 yılı içinde anlaşmayı planladığımız yeni projeleri gerçekleştirmek istiyoruz. Bu anlamda yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Hem mevcut lojistik operasyon süreçlerini hem de yeni ekipler kurup lojistik ağımızı genişletiyoruz.

Büyüme yolundaki hedeflerimizi birer birer gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Güçlü kadromuz ile hizmet noktalarına sürekli genişletiyoruz. AVM’lere lojistik, muhaberat, danışma hizmeti, kargo dağıtım hizmeti, teslimat noktası hizmeti, vale gibi hizmetler ile çeşitliliği sürekli artırıyoruz. Sektörde kaliteli bir hizmet vererek her geçen gün mutlu müşteri sayısını artırmayı hedefliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz