Ana Sayfa İNDEKS Airport AVM Airport Outlet Center Fırsat Katı’nda avantajlı alışveriş

Airport Outlet Center Fırsat Katı’nda avantajlı alışveriş

İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center alışveriş merkezinde kurulan Fırsat Katı’nda ünlü beyaz eşya markaları yüzde 50 indirimle satışa çıktı. Airport Outlet Center Fırsat Katı bir ay süreyle açık kalacak.

“Türkiye’nin en havalı” Outleti Airport Outlet Center, ziyaretçilerine büyük bir indirim fırsatı sundu. Evlilik hazırlığı yapan ya da beyaz eşyasını yenilemek isteyenler, ‘Airport Outlet Center’ bünyesinde kurulan fırsat katında ihtiyaçları olan tüm beyaz eşyaları yüzde 50’ye varan indirimlerle alabiliyor.
Seçkin markaların teşhir ve stok fazlası ürünlerinin yer aldığı fırsat çadırında ihtiyaç duyulan ve stoklarla sınırlı elektronik eşyalar, vade farksız 12 taksitle satın alınabiliyor. Fırsat çadırındaki tüm ürünler garanti kapsamında bulunuyor.

İster kredi kartı, ister senet…

Her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı çadırda, piyasada 1.200 TL’ye satılan 6 kg’lik çamaşır makinesi yalnızca 554 TL’ye, piyasada 1.200 TL’ye satılan Alman malı elektrikli süpürgeler 369 TL’ye, piyasada 1.999 TL’ye satılan 102 ekran televizyonlar 1.044 TL’ye satın alınabiliyor.

Kredi kartıyla alışveriş yapmak istemeyenler için senetli alışveriş seçeneğinin de sunulduğu fırsat katı, Ataköy’ de kurulu Airport Outlet Center bünyesinde 1 ay süreyle hizmet verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz