Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora AVM, Uğur Dündar’ı ağırlayacak

Agora AVM, Uğur Dündar’ı ağırlayacak

Agora Alışveriş Merkezi, D&R işbirliği ile ünlü sanatçı ve yazarları ziyaretçiler ile buluşturmaya devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi ve D&R imza günleri kapsamında, 12 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te ünlü Gazeteci- Yazar Uğur Dündar Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak ve son kitabı “Pazarlık Yok” isimli kitabını imzalayacak.

Arena isimli programıyla ülkemizde soruşturmacı televizyon gazeteciliğini başlatan ilk yayıncı olan Uğur Dündar’ın halkı aydınlatan kitapları yıllardır okunuyor. Uğur Dündar son kitabı “Pazarlık Yok” ile halkı aydınlatmaya, gerçeklere ışık tutmaya devam ediyor. Halkın bilgilenme hakkı dışında hiçbir gücün önünde eğilmeyen ve en zorda kaldığı anlarda bile dik durmaktan asla vazgeçmeyen gazeteci Uğur Dündar, yarım asırlık birikim ve deneyimini süzerek aktardığı kitabını okurlarıyla buluşturmak için 12 Mart Cumartesi günü sevenlerini Agora Alışveriş Merkezi’ne davet ediyor.

Sevilen Gazeteci- Yazar Uğur Dündar, D&R işbirliği ile İzmirlilerin buluşma noktası Agora Alışveriş Merkezi’ne konuk olacak. 12 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında Uğur Dündar sevenleri için “Pazarlık Yok” isimli son çıkan kitabını imzalayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 12 Mart Cumartesi günü D&R iş birliği ile gerçekleştirilecek olan Uğur Dündar imza gününe tüm İzmirlileri davet etti. Noyan, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi’nde daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Ozan Doğulu, Cem Özer, Canan Tan, İclal Aydın, Ayşe Kulin, Beki İkala gibi birçok ünlü ismi ağırladıklarının ve daha birçok sevilen ismi konuk etmeye devam edeceklerinin de müjdesini verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz