Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM Akbatı AVYM’de kadın olmanın keyifli halleri konuşuldu

Akbatı AVYM’de kadın olmanın keyifli halleri konuşuldu

Akbatı AVYM, “Dünya Kadınlar Günü” kapsamında 8 Mart Salı günü Ceyda Düvenci ve Özge Uzun ile özel bir söyleşi düzenledi. Düvenci ve Uzun, kadın olmanın keyifli halleri üzerine konuştu.

Akbatı AVYM, bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturdu. “Sizin Hiç Maviniz Var Mı?” kitabının yazarı ve sunucu Özge Uzun’un, oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci ile gerçekleştirdiği sohbette, kadın olmanın sağladığı avantajlar, sosyal hayatta kadının yeri ve önemi ile birlikte kadın olmanın keyifli halleri üzerine konuşuldu. Düvenci kadınlara ‘’Kendinize bir iyilik yapın ve haftada iki kitap okuyun, 1 ay sonra bakış açınız tamamiyle değişecek. Buradan çıktığınızda ilk işiniz bir kitapçıya gitmek olsun’’ diye seslendi. Uzun ise, hayat ne kadar zor olursa olsun, daima zorlukların üstesinden gelecek bir yolun var olduğunu vurguladı.

Akbatı AVYM konukları tarafından yoğun ilgi gören sohbet, izleyicilerin soruları, yorumları ve Özge Uzun’un kitaplarını imzalamasıyla keyifli bir şekilde sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz