Ana Sayfa İNDEKS Ada Alışveriş Merkezi Ada AVM’de Gülben Ergen fırtınası

Ada AVM’de Gülben Ergen fırtınası

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen imza günlerinin 5’incisini Adapazarı’nın gözde alışveriş merkezi Ada AVM’de gerçekleştirdi.

Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla Adapazarı Ada AVM’de imza günlerinin 5’incisini gerçekleştirdi. 2015’in son imza gününde Adapazarlıların karşısına çıkan Ergen bu kez temkinliydi. Geçtiğimiz hafta Bursa imza gününe hava muhalefeti nedeniyle 1 saat geç kalan Ergen, bu kez tedbiri elden bırakmadı ve 16.00’daki organizasyona 15.00’de geldi.

AVM yönetiminin Adapazarı’nın meşhur ıslak köftesinden ikram ettiği sanatçı, rejimi unutup köfteyi yedi. Binlerce hayranının sabahın erken saatlerinden itibaren AVM önünde uzun kuyruklar oluşturduğu sanatçı, yoğun kalabalıkla birlikte coştukça coştu. Saatlerce bekledikten sonra Ergen’i karşısında gören birçok hayranı ise gözyaşlarını tutamayarak hüngür hüngür ağladı. Yeni albümünün çıkış şarkısı ‘Kalbimi Koydum’u binlerce kişiyle birlikte seslendiren sanatçı, ardından imza dağıtıp selfie çektirdi.

Adapazarı Ada AVM Müdürü Nuray Baysu Şakar sahneye gelerek sanatçıya seramik üzerine çocukları ile birlikte basılmış tablosunu ve çiçek hediye etti. Gülben Ergen de verilen çiçeği “Ben bunu özel birine hediye edeceğim” diyerek sahneden indi ve önlerde duran engelli bir hayranına verdi.

Yoğun ilgiden dolayı 1 saatlik organizasyonu 1.5 saate uzatan sanatçıya hayranları köy tarhanası ve çocukları için bir çok hediye verdi. Sanatçının üzerindeki ‘No Smoking’ yazılı tişört dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz