Ana Sayfa İNDEKS Gratis 15’inci Çocuklar Arası Resim Yarışması’na başvuru için son 3 gün

15’inci Çocuklar Arası Resim Yarışması’na başvuru için son 3 gün

Gratis’in çocukların hayal güçlerini geliştirmek ve sanat ile resim sevgisini aşılamak amacıyla 15 yıldır düzenlediği Çocuklar Arası Resim Yarışmasına başvuru için son 3 gün. Bu yıl ‘Uzaya Giden Bilim İnsanı Olsan Neyi Keşfederdin?’ teması ile düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından 7- 10 yaş arasındaki çocuklar katılım gerçekleştirilebiliyor. Son başvuru tarihi 31 Mart 2024 olan yarışmaya küçük ressamlar resimlerini www.gratisresimyarismasi.com web sitesi üzerinden yükleyerek katılım sağlayabilecek.

Gratis’in 15 yıldır düzenlediği geleneksel resim yarışmasında çocuklar bu yıl ‘Uzaya Giden Bilim İnsanı Olsan Neyi Keşfederdin?’ sorusunu resmiyle yanıtlıyor. Her yıl Türkiye’nin dört bir yanından 7-10 yaş aralığındaki çocukların ilgiyle katıldığı geleneksel yarışma, www.gratisresimyarismasi.com web sitesi üzerinden online olarak düzenleniyor. Çocukları bilimsel konulara yönlendirerek hayal güçlerini kullanmaya teşvik eden yarışmaya başvuru için son 3 gün.

Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların ‘Uzaya Giden Bilim İnsanı Olsan Neyi Keşfederdin?’ temalı resimlerinin fotoğrafını çekerek www.gratisresimyarismasi.com web sitesine yüklemesi yeterli olacak. Resim yarışmasına son katılım tarihi olarak belirlenen 31 Mart 2024 tarihine kadar yaptıkları resimleri web sitesine yükleyen çocukların eserleri, jüri tarafından değerlendirilecek ve dereceye giren küçük ressamlar resim yarışması web sitesinde ile Gratis’in sosyal medya hesaplarında açıklanacak.

Yarışmada dereceye giren çocuklardan 1’incisi Meade Polaris Teleskop, 2’ncisi Apple iPad, 3’üncüsü ise Fujifilm Anlık Fotoğraf Makinesi ödülü kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz