Ana Sayfa İNDEKS Akasya Acıbadem T10X sürüş deneyimi yıl boyu Akasya’da

T10X sürüş deneyimi yıl boyu Akasya’da

Türkiye’nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X, yıl boyu İstanbul Akasya’da kullanıcılarla buluşacak. Akasya’da açılan Togg mobil deneyim merkezinde cihazı yakından tanıma fırsatı bulan kullanıcılar, test sürüşü deneyimi de yaşıyor.

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, T10X’i Türkiye’nin farklı şehirlerinde kullanıcılarla buluşturmayı sürdürüyor. Bu kapsamda İstanbul Akasya’da da mobil deneyim merkezi açan Togg, kullanıcılara yıl boyu T10X’i yakından tanıma ve deneyimleme fırsatı sunmaya başladı. 2024 yılında sipariş veren kullanıcılar T10X’lerini herhangi bir çekiliş olmadan sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre kısa süre içinde teslim alıyor.

Trumore üzerinden hemen sipariş, kurasız hızlı teslim
Togg, mart ayı boyunca en donanımlı versiyonu olan T10X V2 uzun menzil için 350 bin TL krediye yüzde 0 faiz ve 12 ay vade ödeme seçeneği sunuyor. Togg, yüzde 0 faizin yanı sıra cihaz bedelinin yüzde 50’sine kadar varan kredi imkanını da kullanıcılarla buluşturuyor. T10X teslimatları sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre siparişi takip eden günlerde hemen ve çekilişsiz olarak gerçekleşiyor. Sipariş vermek için App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz