Ana Sayfa AVM 125 TL’lik alışveriş otomobil kazandırdı

125 TL’lik alışveriş otomobil kazandırdı

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi tarafından 8 Ağustos – 7 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş kampanyasının kazananları belli oldu. Kampanya kapsamında 125 TL’lik alışveriş yapan Arzu Tuba Özen 2016 model Fiat Egea Urban’ın sahibi oldu.

Başlattığı çekiliş kampanyası ile misafirlerine otomobilden akıllı telefona kadar birbirinden cazip hediyeler kazanma şansı sunan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nin talihlileri belirlendi. 8 Ağustos – 7 Kasım 2016 tarihleri boyunca 125 TL ve katlarında alışveriş yapanların katılabildiği çekiliş kampanyasının kazananları Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. Kampanya sonucunda 1 kişiye 2016 model Fiat EGEA Urban’ın verildiği Kozzy çekiliş kampanyasında birbirinden değerli elektronik hediyeler de kazananların oldu.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nin çekiliş kampanyası kapsamında Fiat marka otomobilin yanı sıra 1 kişiye Samsung Cep Telefonu, 1 kişiye Samsung Tablet, 1 kişiye Samsung Led TV, 1 kişiye Canon Fotoğraf Makinesi ve 2 kişiye de Dyson Elektrik süpürgesi hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz