Ana Sayfa AVM Zorlu Center’a 4 ödül birden

Zorlu Center’a 4 ödül birden

Zorlu Center, bu sene 12.’si düzenlenen Stevie International Business Awards’tan (Uluslararası İş Ödülleri) 4 ödül ile döndü. Stevie International Business Awards ödül töreni 23 Ekim 2015 Cuma gecesi Kanada, Toronto’da Ritz-Carlton Hotel’de gerçekleştirildi.

Stevie Awards’da altın, gümüş ve bronz olmak üzere üç dalda 60’tan fazla ülkeden 3700’den fazla kurum yarıştı. Dünyada en başarılı kurum ve projelerin değerlendirildiği Stevie International Business Awards’dan Zorlu Center 2 altın, 2 gümüş olmak üzere 4 ödül ile döndü.

Miles and Smiles Kampanyası ile “Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası” Altın Ödülü’nü ve Sonbahar Festivali ile “Yılın En İyi Halka İlişkiler Kampanyası” Altın Ödülü’nü alan Zorlu Center, Yeni Yıl Festivali ve Konsept Çocuk Aktiviteleri ile “Yılın En İyi Halkla İlişkiler Kampanyası” Gümüş Ödül’lerine layık görüldü.

Ödül töreninde konuşan Zorlu Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Didem Aydın, “Aldığımız bu ödüller bizim için çok önemli ve değerli. Alınan ödüller başarılı ve titiz bir ekip çalışmasının adeta taçlandırılması. Bu vesileyle beraber çalıştığım ekip arkadaşlarıma, Zorlu Center gibi çok özel bir projeye imza atan Zorlu Gayrimenkul ve Zorlu Holding yönetimine, konsept ve projeyi geliştirmemizde bize destek olan ajanslarımıza, bizi bu ödüllere layık gören Stevie Awards jürisine de teşekkür etmek isterim. Hem şirketim hem de çalışma arkadaşlarım adına bu değerli ödülleri alıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz