Ana Sayfa Gündem Zorlu Center, Roma’dan 11 ödülle döndü

Zorlu Center, Roma’dan 11 ödülle döndü

Zorlu Center, bu sene 13.’si düzenlenen Stevie International Business Awards’tan 11 ödül ile döndü. Ödül töreni 21 Ekim 2016 Cuma gecesi İtalya, Roma’da The Rome Cavalieri Waldorf Astoria Hotel’de gerçekleştirildi.

60 ülkeden 3 bin 800’ü aşkın projenin yarıştığı ve dünyanın en önemli iş dünyası ödüllerinden birisi olarak kabul edilen Stevie International Business Awards’dan geçen sene 4 ödül ile dönen Zorlu Center, bu sene İstanbul Light Festival, Zorlu World, Raffles Arcade, Yılbaşı Gazinosu ve Phantom of The Opera projeleri ile 2’si Altın, 1’i Gümüş ve 8’i Bronz olmak üzere 11 ödül birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

İstanbul Light Festival ile “Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası” ile Altın Ödülü’nü alan Zorlu, yine İstanbul Light Festival ile “En İyi Halkla İlişkiler Kampanyası” kategorisinde Gümüş Ödül’ün de sahibi oldu. Raffles Arcade ile “Kurumlararası (Business to Business)”, “Marka yönetimi ve İtibarı”, “Marka Deneyimi” ödüllerini almaya hak kazanan Zorlu Center, Phantom Of The Opera ve Yeni Yıl Gazinosu ile “Yılın Kültür ve Sanat Programı” kategorilerinde de Bronz Ödül’e layık görüldü. Zorlu Center’ın ödül programı Zorlu World ise “Pazarlama” kategorisinde Altın Ödül’e layık görülürken, “Yaşam Tarzı”, “Alışveriş” ve “Hizmet” kategorilerinde de Bronz Ödül’ün sahibi oldu.

Ödül törenine Zorlu Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Didem Aydın, Pazarlama Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin, Zorlu Gayrimenkul Pazarlama Müdürü Bora Hoşver ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Pınar Pıtırlı Semerci katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz