Ana Sayfa AVM Zeynep Turan, Espark’ta burçları anlatacak

Zeynep Turan, Espark’ta burçları anlatacak

Ünlü astrolog Zeynep Turan, 14 Ocak Cumartesi günü 2017 yılını ilk kez Eskişehirliler için Espark’ta yorumlayacak.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen ve 2016 yılı içerisinde ICSC tarafından perakendenin Oscar’ı olan Solal Ödülü ve Pazarlamanın Oscarı olan Felis Ödülü alan Espark Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki öncü aktivitelerine devam ediyor.

Espark Alışveriş Merkezi, 2017’de burçların gezegenlere etkisi ve bizleri nelerin beklediğine dair söyleşilerin yapılacağı etkinliğe katılacak ziyaretçilere, ünlü astrolog Zeynep Turan ile birebir sohbet etme ve kişisel astroloji yorumlarını öğrenme fırsatı sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen ziyaretçilerin yapmaları gereken tek şey gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak kuraya katılmalarıdır. Kura sonucu belirlenen şanslı ziyaretçiler ünlü astrolog Zeynep Turan ile gündeme, hayata ve ilişkilere dair keyifli sohbet gerçekleştirecekler ve kişisel yıldız haritalarını yorumlatacaklar.

4 Eylül 1980 tarihinde İstanbul’da doğan Zeynep Turan, astroloji ile lise yıllarında tanışmış ve bu alanda çeşitli eğitimler alarak astrolojiyi hayatına dahil etmiştir. Matematiğin hayatın her alanını kapsadığını düşünen ve astrolojinin yorumdan ibaret olmadığını savunan Zeynep Turan astro koçluk, ilişki haritaları ve astroloji hizmetleriyle 12 yıldır çalışma hayatına devam etmektedir.
Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek etkinlikte, ünlü astrolog Espark ziyaretçilerinin sorularını da yanıtlayacak.
2017’de bizi nelerin beklediğini ve daha fazlasını merak ediyorsanız Zeynep Turan ile sohbeti kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz